Atrakcje w okolicy

Trasa rowerowa EuroVelo R10

Trasa rowerowa EuroVelo R10

Trasa rowerowa R-10 w relacji Pogorzelica – Mrzeżyno przebiega obecnie przez malownicze nadmorskie tereny, a jego trasa, której długość wynosi blisko 14 km, jest bardzo urozmaicona i z pewnością każdy amator dwóch kółek znajdzie tu coś dla siebie. Ścieżka przecina zarówno wymagające leśne tereny, jak i łagodne odcinki znajdujące się bliżej terenów zabudowanych. Wszystko to w połączeniu z nadmorskimi widokami sprawia, że ścieżka rowerowa jest idealnym miejscem dla miłośników turystyki rowerowej. Dla spragnionych odpoczynku na trasie ścieżki wybudowano cztery miejsca odpoczynku wyposażone w ławki, stoły oraz stojaki rowerowe. Na jednym z takich miejsc znajduje się również punkt widokowy, z którego rozpościera się fantastyczny widok na Morze Bałtyckie.
Wspaniały klimat, czyste powietrze oraz piękne krajobrazy uprzyjemnią jazdę na rowerze wszystkim wczasowiczom.

Szlak rowerowy EuroVelo R10

birdeye

Kajakiem do morza – Spływ rzeką Regą

Rega jest rewelacyjną propozycją dla osób pragnących połączyć spływ kajakowy uroczą rzeką Regą z wypoczynkiem na nadmorskiej plaży.
Gdy dopadnie Was nuda lub braknie Wam pomysłów na spędzenie wolnego czasu zapraszamy na spływ kajakowy Regą.
 
Kajakiem do morza – Spływ kajakowy rzeką Rega

Stajnia Pestka

Stajnia Pestka

Stajnia Pestka głównie nastawiona jest na jazdę rekreacyjną. Jeżeli nie miałeś wcześniej styczności z końmi i jazdą konną,to u nas postawisz pierwsze kroki, w stępie, kłusie i galopie. Nauczymy Cię wszystkiego począwszy od wejścia na konia, aż do pierwszego wyjazdu w teren.

Stajnia Pestka

Mrzeżyńskie Centrum Sportu

Mrzeżyńskie Centrum Sportu

Najnowocześniejsza położona najbliżej morza Hala Widowiskowo-Sportowa w Mrzeżynie Hala dysponuje: głównym boiskiem sportowym o wymiarach 24 x 44 m z trybunami dla 433 osób /boisko do piłki ręcznej 40 x 20 m, boisko do piłki koszykowej 28 x 15 m, boisko do piłki siatkowej 18 x 9 m/; istnieje możliwość podzielenia boiska głównego na trzy mniejsze powierzchnie za pomocą ruchomych kurtyn, salą kondycyjną fitness, salą siłowni, salą do gry squash z trybuną dla 33 osób, modułową ścianą do wspinania się, sceną o wymiarach 12 x 10 m z funkcją okotarowania, oświetlenia i nagłośnienia, ekranem kinowym, zespołem szatni i natrysków dla każdych z ww. sal sportowych oraz sauną, salą wielofunkcyjną z bufetem.

 
Mrzeżyńskie Centrum Sportu

Polecaj nas

Lokalizacja

Szybki kontakt

Ośrodek Wypoczynkowy "MEWA"

Adres: ul. Letniskowa 28, 72-330 Mrzeżyno, Polska

Tel/fax: 91 38 66 248

Kom: (+48) 601 887 828

E-mail: owmewa@poczta.onet.pl

O.W. Marina

Apartament